Rovnica ŠŤASTIA alebo Ako byť šťastný aj v 21. storočí?

Viera + Nádej + Láska = ŠŤASTIE! Je rovnica, ktorú napísali 2 respondenti na anketovú otázku: Čo pre vás znamená viera v 3-jediného Boha /Otca, Syna a Ducha Svätého/? A vtedy som si uvedomila, že toto je nielen moja odpoveď, ale tiež i odpoveď na otázku: Rovnica ŠŤASTIA alebo Ako byť šťastný v 21. storočí?

Rovnica ŠŤASTIA, ako ju získať?

Je skvelé, že až 83,13% opýtaných pozná skoro celú rovnicu. Vieru + Nádej, či Vieru + Lásku. Môžeme sa nimi inšpirovať! To je najľahšia cesta, no nie je pre každého. Existujú rôzne dôvody, prečo rovnicu ŠŤASTIA nevieme prijať, či dokonca, cítime voči nej odpor. Aká je vaša Rovnica ŠŤASTIA?

Viem o odpore svoje! Rovnicu ŠŤASTIA som získala postupne rokmi. Najprv mi prišla do môjho života VIERA. Kolegyňa, ktorá mi cez svoje opakované správanie ukázala, že Viera je nielen ženské meno, ale i VIERA v Boha. Keď som túto lekciu pochopila, život sa mi žil ľahšie, stával sa farebnejší!

A práve táto farebnosť umožnila, že sa môjho srdca dotkla NÁDEJ. Nádej, že opäť môžem mať túžby, plniť si svoje sny. Veľmi som sa tešila z tejto cesty. Tak ako som bola šťastnejšia, zažívala som i chvíle hlbokého smútku a nešťastia. Stávala som sa viac sebou, plnila si svoje sny. Cestovala, študovala a veľa pracovala. Tiež som sa spoznávala v rôznych krízových situáciách, ktoré som zažívala prvýkrát. Jednou z nich bolo i strádanie. Bolo to rýchle obdobie plné rôznych pocitov, ktoré som častokrát nemala čas alebo silu rozlišovať. Ešte som nemala úplnú odpoveď na otázku: Rovnica ŠŤASTIA alebo Ako byť šťastný v 21. storočí?

Všetko bolo akési preexponované a malo to jednu chybu!

Vždy som prišla do bodu, že mi niečo chýba. Ale, čo: uznanie, úspech, peniaze, priatelia? I keď by sa do každej kolonky ešte niečo viac uznania, úspechu, peňazí, priateľov zmestilo, nebolo to v tom. Od určitého momentu prestali byť tieto kolonky pre moje šťastie podstatné. Napriek všetkým metódam a tréningom mi chýbalo len jedno: LÁSKA! Bola som milovaná, no ja som nemilovala. Moje srdce bolo kamenné! Nech som absolvovala akúkoľvek kvantovú, či inú transformačnú metódu, srdce nie a nie sa uzdraviť. Dôvod som pochopila až nedávno.

Až raz 3 dni potom ako som vo svojom srdci pocítila túžbu…

… po pravej láske, prišla do môjho života. Na prvý pohľad nebolo poznať, že je to pravá LÁSKA! Najprv sa nebadane dotýkala môjho srdca. Cítila som sa šťastnejšia. Neskôr, keď sa kamenné srdce obnovovalo, prišiel moment obrovskej lásky. Keďže som v tom čase spoznala nového muža, myslela som si, že to on je príčina tej lásky. Až neskôr som pochopila, že Boh mi cez neho ukázal dvere k pravej láske. Láske, ktorú Boh zasial do srdca každého človeka. Lásku, ktorá sa nehľadá cez svoje túžby a sny, ale hľadá odpoveďou na otázku: Čo je Tvoja vôľa Bože? Aký je Tvoj plán so mnou?

Začala sa skladať odpoveď na dlho hľadanú otázku: Čo je Rovnica ŠŤASTIA alebo Ako byť šťastný v 21. storočí?  A získala som úžasný DAR!

Osobný trenažér Božej lásky! 

Vďaka, ktorému postupne objavujem odpovede na tieto otázky. Najprv som si dovolila opäť po rokoch milovať, ale aj cítiť bolesť z lásky, ktorá nie je opätovaná. A tiež i vzdávať sa ľudskej lásky a získať krásnu Božiu lásku. Vďaka nej som získala silu byť slabou. A v slabosti nasledovať krásnu lásku Márie Matky, ktorej každého jedného z nás daroval jej syn Ježiš za svoju matku. Starala sa o mňa, tak ako sa stará o každého, kto ju prijme za svoju matku. Dávala mi bezpečie a krásnu lásku v jej Nepoškvrnenom srdci. Jemne ma viedla za ruku cestou pokory, slabosti i priznania svojich hriechov.  Spoznávala som druhú menej populárnu cestu šťastia, ktorú vidia očami srdca pokorní.

Aj sa cítime chvíľu šťastní, no kdesi hlboko cítime smútok

K šťastnému a láskou naplnenému životu vedú 2 cesty: Tá ľahšia je cez oslavu vlastného JA cestou kvantových skokov, rôznych transformačno – kvantových metód neraz sľubujúcich rýchly a hlavne bezbolestný výsledok. Čo sa častokrát javí aj ako pravda, ak zabudneme na hlboký smútok duše, ktorá túži len po pravej láske.
Tá druhá menej populárna, užšia cesta vedie k Božej láske cez pokoru, prijatie slabosti a priznanie hriechov. Dlho som kráčala prvou cestou, mysliac si, že kráčam k Bohu. Dnes už viem, že som sa k nemu priblížila paradoxne každým hlbokým smútkom duše.

Rovnica ŠŤASTIA alebo Ako byť šťastný v 21. storočí?

No až prijatím Božieho slova a tisícročiami overeného návodu na šťastný život, som schopná kráčať po 2 užšej ceste svätosti, smerom do Božieho kráľovstva. Aj vďaka pravidelnej meditácii šťastia.

Žiť podľa tisícročiami overeného návodu na šťastný život je ľahké a zároveň veľmi ťažké. Čo je podľa vás najťažšie? Pre mňa osobne bolo najťažšie skloniť hlavu, priznať si, že som celé roky žila v omyle a úprimne si priznať svoju slabosť. Pokorne oľutovať svoje hriechy a prosiť Boha o odpustenie. Vysporiadať sa s pýchou a prijať svoju slabosť vtedy i každý jeden deň. Častokrát to bolo ťažké, no vždy ma posilňuje Božia láska, ktorá sa začala len jednoduchou túžbou: “Mať lásku pravého partnera vo svojom živote.”

Jedno je isté, všetci ja i TY sme Božie deti. Si milovaný/á Bohom. Je veľmi milosrdný a všetko nám odpúšťa. Je pripravený dať Ti toľko lásky, koľko si pripravený prijať. Si pripravený/á? Ak áno, daj LIKE -:)

P.S.: Túžiš, aby rástla láska v Tvojom srdci? Krokov je niekoľko a postupne Ti ich prezradím. V dnešnom videu sa zoznám jedným z nich: meditáciou šťastia nad Božím slovom. Napíš mi, ako sa Ti páčil?

Video v článku:
https://www.youtube.com/watch?v=-qQxDQege28

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.