Užívajte si lásku vo svojej rodine vďaka návykom šťastia

Kedy vo vzťahu potrebujete viac porozumenia a lásky ?

Chodenia a zasnúbenia

Pred a 1. rok po svadbe

Riešení nových situácii 

V nedorozumení a kríze

Opatrovaní rodičov

Kto vás sprevádza?

Eva Stanová
zakladateľka Akadémie šťastia

Sprevádzam rodiny, a tiež i single hľadajúcich partnera.
Jednoducho každého, kto chce spoznať a realizovať túžby svojho srdca a túži milovať
a byť milovaný vo svojej rodine.

Evi, ďakujem za láskavé sprevádzanie a pomoc v bezvýchodiskových situáciách vo vzťahu. Ukázala si mi nové návyky šťastia ako i napriek bolesti nachádzať lásku, orientovať sa v dnešnej dobe a získať duchovné vedenie Panny Marie modlitbou v rodine. Tvoja trpezlivosť, ochota počúvať a správne otázky priniesli svoje ovocie aj pri hľadaní novej práce priateľa.  Anka

 

Som aj autorkou vzdelávacieho YouTube kanála AKADÉMIA ŠŤASTIA, vďaka ktorému sprevádzam stovky ľudí, aby si vďaka návykom šťastia užívali viac lásky vo svojej rodine.

Kanál AKADÉMIE ŠŤASTIA je komunita ľudí, ktorým záleží na láskavejšom svete vďaka láske vo svojej rodine a má dnes skvelých 38 odberateľov.  

 

Video bolo nádherné a veľmi poučné. Určite ja ako mamina 4 dcér skúsim takto nakupovať, ste super.
Veľa šťastia. Jana Fuchsová

 

Sprevádzam rodiny, ktoré riešia krízové situácie vo vzťahu ...

... tiež i rodiny, ktoré sa chcú stresovým situáciám v rodine predchádzať dobrou prípravou. Osobne pomáham rodinám pri opatere chorých členov rodiny a organizácii zabezpečenia ich starostlivosti.  Svoje skúsenosti ako si užívať lásku vo svojej rodine vďaka návykom šťastia zdieľam tiež aj vo svojich článkoch, rozhovoroch,
svedectvách a hlavne životom vo svojej rodine.

Dobrovoľne vediem modlitby v Domove dôchodcov ARCHA, spoločenstve farníkov pri kostole sv. Ladislava a tiež v rodinách, ktoré sa chcú zveriť do starostlivosti Panne Márii.

 

Získajte aj Vy návyky šťastia pre svoju rodinu

 

Ako sprevádzanie prebieha?

1. Prvý kontakt

Vyplňte formulár nižšie a následne sa Vám ozvem v priebehu 1 pracovného dňa. Spoločne si dohodneme presný termín Vášho sprevádzania.

2. Sprevádzanie

Sprevádzanie prebieha osobne v rámci Bratislavy, prípadne, ak je medzi nami väčšia vzdialenosť, tak sa stretneme online (napríklad cez Skype). Počas konzultácie sa zoznámim s Vašou rodinnou situáciou, odporučím návyky šťastia pre viac lásky v rodine a odpoviem na Vaše otázky.

3. Ďalšia spolupráca

V prípade záujmu je možné dohodnúť sa aj na poradenstve, vďaka ktorému dokážeme vo Vašej rodine vytvoriť miesto porozumenia, lásky a šťastia.  


Cena za konzultáciu návykov šťastia v rodine

27 EUR / hod.


Vyplňte formulár a dohodnite si individuálne sprevádzanie už dnes

Ušetrite si stres a získajte čas na lásku v rodine vďaka overeným návykom šťastia