Pridáš sa k zmene atmosféry Skutkom šťastia?

V živote sú chvíle, kedy vieme, že dôležitý je čin. Svojou aktivitou prejaviť  záujem nielen o svoje šťastie, ale i šťastie iných. Práve aktuálna téma v Bratislave ZASTAVME HAZARD ma podnietila vykročiť zo zóny komfortu.

Skutkom šťastia

5.3. 2016 som sa rozhodla venovať 2×2 hodiny svojho času na zber podpisov za zrušenie herní v Bratislave.  Teším sa, že pomôžem k zmene atmosféry mesta, v ktorom je počet herní väčší ako počet lekární. Túžim svojím skutkom šťastia ZASTAVIŤ nešťastie v mnohých rodinách, ktoré spôsobuje závislosť. Pridáš sa?

Je účinným liekom zmena atmosféry?

Príbehy závislých na hazardných hrách dokazujú dôležitosť úplne sa odpojiť od prostredia hazardu. A získaný čas nahradiť skutočnou láskou: objavovaním pravých túžob srdca,  zdieľaním s rodinou, či priateľmi. Nie pozeraním televízie, či internetu, aby sme neprepadli závislosti na informáciách z médií.  Práve médiá nám ospravedlňujú mnohé naše závislosti, vďaka čomu zabúdame na tisícročiami overený návod šťastného života – 10 Božích prikázaní. Čím menej je naše srdce naplnené Božskou láskou, tým VIAC kladieme svoje závislosti hazard, alkohol, cigarety, informácie… na prvé miesto namiesto Boha.  

Pomôž svojim skutkom k zmene aj Ty!

Možno nemáš toľko času ako ja, no i tak chceš prispieť k zmene atmosféry. Je to úplne jednoduché! Ak máš trvalý pobyt v Bratislave, stačí ak 5.3. 2016 podpíšeš petičný hárok. Hľadaj ľudí ZASTAVME HAZARD pred volebnými miestnosťami. Ak nemáš v Bratislave trvalý pobyt prispej k zmene atmosféry modlitbou, ktorá zmenila atmosféru už vo viacerých krajinách.

P.S.: Ak sa na skutok šťastia ešte necítiš na príčine môže byť infostres, ktorý kradne silu na túžby srdca.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.