Pravidelné čítanie Božieho slova obnovuje srdce láskou. Prečo ho čítať?

Veríte aj dnes v lásku? Niekedy je to náročné, však? Bývajú také chvíle.  V dnešnom videu sa dozviete ako návyk šťastia, pravidelné čítanie Božieho slova obnovuje lásku vo vzťahu i v rodine. Prečo ho čítať?

Zamysleli ste sa niekedy nad poznaním: Aké informácie čítame, tomu veríme, tak myslíme, hovoríme i konáme.

Pravidelné čítanie Božieho slova obnovuje srdce láskou

Ak sledujete Akadémiu šťastia už dlhšie viete, že informácie majú obrovský vplyv nielen na naše duševné zdravie. Vďaka informáciám získavame uhoľ pohľadu na svoje životné situácie a tiež podľa informácii konáme.

A nielen to! Informácie tiež môžu rozmnožovať našu vieru, posilňovať nádej, roznecovať lásku. Stretli ste sa už s takýmito informáciami v niektorej knihe?

Čítala som niekoľko skvelých kníh vo svojom živote. Len niektoré spĺňali jedno z 3 kritérií. Všetky 3 kritéria som našla až pred 2 rokmi v najčítanejšej knihe sveta. Ktorá to je? Sledujte vo videu.

Práve argumenty vo videu ma presvedčili. Dali mi moje vlastné PREČO knihu čítať. Vo videu vám prezradím 3 knihy, vďaka ktorým som pochopila, že neexistuje na svete žiadna kniha, ktorej pravosť by bola toľko skúmaná a dôkazmi dokázaná.

Najprv som v Biblii sporadicky čítala o Ježišovom živote, mnohých zázrakov zázrakoch, ktoré urobil, jeho vyučovaní. Neskôr, čítala pravidelne, skoro každý deň. Dodnes žasnem nad láskou ako nás Boh náš nebeský otec miluje vtedy, dnes i zajtra. Tiež i nad láskou jeho syna Ježiša, ktorou sa obetoval a nechal sa ukrižovať, aby nás vykúpil z našich hriechov. Za každého, ktorí ho prijme krstom. Dá sa odpovedať na takúto veľkú lásku inak ako láskou?

Čo myslíte, môže obnovovať Božie slovo aj Vaše srdce láskou?

Ak, ste odpovedali áno, už o chvíľu Vám prezradím kde sa môžeme navzájom inšpirovať. A, ak ešte váhate je to v poriadku, objavujte si svoje PREČO začať pravidelné čítanie Božieho slova vo vašej rodine. Máte pochybnosti? Napíšte otázky dole do komentárov, na každú odpoviem.

P.S.: Čítať alebo meditovať nad Božím slovom, ak chcete viac lásky? Vyberte si!

Videa v článku:
https://youtu.be/TK-X84DuZtc
https://youtu.be/ee-3XEqTr2I

Linky v článku:
Akadémia šťastia videá zdarma

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.