Ako získať VIAC šťastia? Odpojte sa od Facebooku!

Facebook, tak isto ako televízia, či internet nás lákajú na rôzne „šťastné príbehy“.  Hovoria nám, ako žiť svoj šťastný život. A ak ho nežijeme, porovnávame sa! A to je jedna z príčin nešťastia. Ako získať VIAC šťastia? Odpojte sa od Facebooku!

A práve toto nešťastie vzbudzuje v nás pocit hnevu, závisti, namiesto lásky a šťastia. Ako získať VIAC šťastia? Odpojte sa od Facebooku! V tomto článku sa dozviete ako zažívať VIAC reálnej lásky a šťastia vo svojom živote. Veď láska a šťastie idú ruka v ruke.

Skôr než začneme, mali by ste vedieť
Nie je to Vaša chyba. Doba za posledných 6 rokov sa výrazne zmenila. Nastal boom internetu. Nielen, že sme pripojení cez počítače, ale už aj cez mobily. Informácie nás lákajú rôznymi premyslenými spôsobmi a ak neodoláme, môžeme sa stať závislí na virtuálnej láske. Riešenie je jednoduché: sledujte televíziu a pripojte sa na internet len 7 hodín týždenne!

Nebojte sa, dá sa to zvládnuť!
Zvládla som to ja i mnoho ľudí, ktorí sa rozhodli, poznajú odpoveď na otázku PREČO, a naučili sa nové šťastné návyky. Predtým, než si povieme o nich VIAC, prezradím vám zážitok, ktorý sa mi stal nedávno.

Ako získať VIAC šťastia? Odpojte sa od Facebooku!V piatok som cestovala vlakom. Miestenky sme mali do štvormiestneho sedenia. Oproti nám sedela pani Marta a mladé dievča, ktoré stále niečo sledovalo na mobile. Veľmi som sa tešila na tento čas, mali sme s kamarátom veľa tém, o ktorých sme chceli hovoriť. Konečne sme mali čas zdieľať nielen základné informácie, ale i naše pocity a túžby. Pani Marta zo Spišskej Novej Vsi nás počúvala. Zapojila sa do rozhovoru, verila tiež v Boha. Rozprávala nám svoju túžby chodiť po horách, no chýba jej priateľ/ka. Tiež s bolesťou v srdci hovorila svoje zážitky z detstva. I keď bolesť bola veľká, práve zdieľanie liečilo jej srdce. Z vlaku som odchádzala naplnená láskou a šťastím. Tento príbeh sa mohol udiať len vďaka tomu, že žijeme návyky šťastia – odpojili sme sa od Facebooku a zároveň aj mobilu.

Zvolíte si aj VY reálnu lásku? Prezradím vám teraz 3 nové návyky šťastia, vďaka ktorým sa vám to podarí:

Prvý návyk šťastia: Rozhodnite sa!
Jednoducho si len povedzte: Chcem. Nemusíte vedieť presne prečo a ani ako. A ak sa neviete rozhodnúť, dajte si na misku váh: túžim zažívať virtuálnu, či reálnu lásku? 

Druhý návyk šťastia: PREČO
Ak ste naozaj na 100% rozhodnutý, vtedy ste otvorili svoje srdce k zmene a je čas na druhý návyk šťastia. Začína otázkou: PREČO túžite zažívať viac reálnej lásky – odpojiť sa od Facebooku? Jednoducho si len túto otázku napíšte a nechajte si čas na odpoveď. Je veľmi dôležité, aby odpoveď bola úprimná a vyvierala priamo z vášho srdca. Ak ju nájdete,  všetko vo vašom vnútri zapadne a zrazu uveríte, že to dokážete a je to správne pre vás Boží plán.

„Veru hovorím vám: Ak budete mať vieru ako horčičné zrnko a poviete tomuto vrchu: „Prejdi odtiaľto ta!“ – prejde. A nič vám nebude nemožné.“ /Matúš 17:20/

Tretí návyk šťastia – odpoj sa!
Ak ste našli odpoveď, ktorá je pravou túžbou srdca uveríte v reálnu lásku a odpojíte sa od Facebooku.  Hravo to zvládnete – odpojíte sa od Facebooku na týždeň! Ak potrebujete presnejší návrh, sledujte záznam vysielania ZDARMA.

Dá sa to! Dokazujú to aj výsledky štúdie Inštitútu pre výskum šťastia. V týždennom experimente sledovali 2 skupiny: prvá sa odpojila na týždeň od Facebooku a druhá i naďalej ostala pripojená. Okrem zvýšenia miery šťastia zaznamenali prekvapivé výsledky: “Najviac ma prekvapilo zistenie, o koľko sa zlepšila spokojnosť so životom u skupiny ľudí, ktorí si urobili prestávku v užívaní Facebooku,” povedal riaditeľ inštitútu Wiking. Skupina, ktorá nechodila na Facebook, bola tiež menej vystresovaná, bola aj rozhodnejšia a viac vnímala “prítomnosť”.Ako získať VIAC šťastia? Odpojte sa od Facebooku!

Pridáte sa k nám a odpojíte sa od Facebooku?
Ak, ste sa rozhodli ÁNO odpojím, natrénujte si prvé 2 návyky šťastia. V zázname zo živého vysielania prezradíme, konkrétne kroky ako na to. Pripojte, tiež aj vtedy, ak ešte nebudete mať odpoveď na otázku:  PREČO sa túžite zažívať viac reálnej lásky – odpojiť sa od Facebooku?  Práve vo vysielaní si môžete nájsť odpoveď. My ideme do toho! Ak ste sa rozhodli i vy, dajte LIKE, alebo zdieľajte, pošlete šťastie ďalej:)

P.S.: Dajte LIKE reálnej láske a odpojte sa! Už čoskoro 15.5.2017 je Svetový deň rodiny.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.