Ako získať pravé šťastie? Dovoľte si precítiť bolesť, získate viac lásky!

Túžite opäť milovať svojho manžela a opätovať lásku rodičom? Láska v rodine sa dá oživiť! Dnes sa spolu naučíme jeden nový návyk šťastia, vďaka ktorému môžete získať aj Božiu pomoc. Ako získať pravé šťastie?

Dnešná doba nepraje láske, ktorá dáva pravé šťastie. Žijeme rýchlo. Máme veľa možností ako si užívať život, no nemáme čas na to podstatné. Úprimný každodenný rozhovor so svojim partnerom… alebo nám skôr chýba odvaha?

Pozrime sa na svoj život. Čo máme na 1. mieste?

Zdieľame svoj čas RODINOU teraz alebo ho radšej investujeme do jej lepšej budúcnosti. Namiesto rodiny do …. skontrolujte si v dnešnom videu.

Všetko to vyzerá tak prospešne pre rodinu, však? Aj ja som takto dokonale pre dnešnú dobu žila. A to bola obrovská chyba. PREČO? Nenašli sme si každý deň čas na úprimné zdieľanie. No, to nebol hlavný problém, mali sme strach z bolesti.  Ako získať pravé šťastie?

Možno to poznáte, na začiatku vzťahu sme otvorený a všetko ide vo vzťahu ako po masle. No zrazu príde prvé nedorozumenie, druhé zranenie a do tretice bolesť. Najprv ste prekvapený, že si nerozumiete, no diskutujete. Potom sa snažíte hovoriť, čo cítite. A napriek tomu, príde bolesť. A to je dôležitý moment! Nebojte sa jej, dovoľte si ju precítiť. Získate tak viac lásky.

„V láske niet strachu, a dokonalá láska vyháňa strach, lebo strach má v sebe trest, a kto sa bojí, nie je dokonalý v láske.“ /1. Jánov 4:18 /  

Dôležité je hovoriť o svojich pocitoch s partnerom!

Povedzte mu, čo potrebujete a nájdite spoločné riešenie. Postup krokov ako nato nájdete vo videu na konci tohto videa! Sledujte toto video až do konca.

Zažívaš vo vzťahu a v rodine nepochopenie?

V tom prípade vďaka neprežitej bolesti narástla vo vašom vzťahu bariéra nepochopenia a láska sa vytráca. Ako ju zbúrať? Existuje niekoľko spôsobov. Podeľte sa s nami o svoj spôsob, napíšte ho dole do komentárov. Toto je ten môj!

Linky v článku:
Akadémia šťastia

Videa v článku:
https://youtu.be/bvXn_VMG8KI
https://youtu.be/Gt3AUPalL_U

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.