Ako sa zbaviť stresu na Vianoce

Tešíte sa na Vianoce, najkrajšie chvíle roka alebo naopak, neviete kam v tom strese skôr skočiť? Ak ste odpovedali áno na stres, máme pre vás vo videu návyk šťastia ako sa zbaviť stresu na Vianoce.

A možno sa cítite nešťastní, nespokojní, či slabí ako jedny Vianoce ja. V tomto videu sa dozviete Ako za baviť stresu na Vianoce vďaka jednému návyku zdravého životného štýlu – šťastie. Užívať si lásku v rodine na Vianoce a tiež i každý jeden deň v roku:

Máte KRST? Sledujte TOTO video>>

Aká atmosféra teraz vládne vo vašej rodine?

Užívate si lásku a nadšenie Adventu, či skôr napätie a chlad? Ak vaša odpoveď bola napätie a chlad, už o chvíľu mám pre vás skvelý návyk šťastia! Otvára Božej láske každé srdce v každej sekunde dňa. Viac o dôvodoch PREČO je tomu tak, zistíte vo videu zdravý životný štýl-šťastie.

Ak ste sa už o zmenu pokúšali, no nedarilo sa vám, mali by ste poznať jednu príčinu, ktorá bráni v zmene návykov a spôsobuje ju stres.

Chcete ju poznať?

Verím, že áno. Je to choroba srdca „abúlia“ – slabá vôľa. V začiatkoch sa prejavuje  nerozhodnosťou, ľahostajnosťou, stratou vôle k činnostiam, či k aktivite. Presnú príčinu jej vzniku lekári nevedia identifikovať dodnes, no hlavný dôvod podľa mnohých vedcov je stres.

SLABÁ VOĽA nám nedovolí meniť staré, či závislosti na alkohole, jedle, cigaretách, nakupovaní, či televízii a internete.  Pozrime sa dnes spolu, čo spôsobuje nedostatok slabej vôle zbaviť sa starých návykov, ktoré nám spôsobujú stres zo sledovania televízie a internetu.

A o tom, že dôsledky slabej vôle na rodinu sú katastrofálne, svedčí štatistika INFOSTATU z toku 2014. Ako slabú vôľu krok za krokom zmeniť na silu? Začnime návykom šťastia: ĽÚTOSŤOU. 

Ak, ste pokrstený/á začnite týmto videom:

Ak pokrstený/á nie ste, sledujte toto video>>

Bez tohto prvého návyku sú ostatné, ktoré mám pre vás pripravené,  ťažko dosiahnuteľné. Vyžadujú obrovské ľudské úsilie, ktoré len málokto vydrží. Tak poďme spolu na to.

Zvládli ste prvý krok? Skvelé gratulujem teším sa s vami. Napíšte mi. Ak na tento krok zatiaľ nemáš odvahu, je to v poriadku. Mňa zachránila Božia milosť, ktorú mi za 10 rokov vymodlila moja svokra. A ak túžiš získať Božiu milosť pre seba modlitbou, daj LIKE pod videom.

A v niektorom najbližšom videu prezradím ako na to. Prihláste sa na odber videí a každú stredu dostanete nové video pohodlne do Ako zbaviť stresu na Vianoceemailu. Viem, že aj vďaka vám i vašej rodine spolu vytvoríme láskavejší svet. Užívajte si lásku vo svojej rodine, vďaka návyku šťastia Ako sa zbaviť stresu na Vianoce a každý jeden deň v roku. Teším sa na stretnutie s vami v niektorom videu.

Videá z tohto článku:
https://www.youtube.com/watch?v=uAJ-p3MpkeI
Ak ste pokrstený/á: https://www.youtube.com/watch?v=DyVHdVG4cLU

Linky z videa:
Získajte q-book ZDARMA
OTESTUJTE SA!

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.