2+1 tip Ako sa zbaviť stresu na Vianoce a OSLAVOU obnoviť lásku v rodine

Nádherný deň! Hľadáte tip, ako sa zbaviť stresu na Vianoce a správne osláviť Vianoce, sviatky krásnej lásky a rodiny? Pozývame vás na vianočnú oslavu už dnes. Máme pre Vás 2 návyky + 1 tip, zdravého životného štýlu šťastie ako sa zbaviť stresu na Vianoce a obnoviť srdce láskou. Potešíte seba, manželku, deti, blízku rodinu i priateľov. Jednoducho každého! Nakuknime, ako oslavu Vianoc pripraviť, aby ste opäť zažili ich zázračné chvíle vo vašej rodine.


Si pripravený/á tento rok na jedinečnú oslavu Vianoc?

Predtým, než začneme, pripomeňme si KTO nás na svoju oslavu narodenín pozýva už 2000 rokov. Tento deň v každej rodine oslavujeme narodenie Božieho syna. Ježiška, ktorý sa narodil v Betleheme Panne Márii a Jozefovi, synovi Dávidovmu.

Oslavu zorganizoval naozaj skvele. Stačí, ak ho privítame na oslave jeho narodenín modlitbou. Ak s modlitbou začínate, môžete ho privítať a poďakovať vlastným slovami za všetky dary, ktorými vás obdaroval. Tiež ho poteší modlitba Otče náš…, ktorú nás naučil. Naučme sa ju teraz spolu.

  1. NÁVYK ŠŤASTIA: Privítaj oslávenca modlitbou

Modlime sa na Vianoce so svojou rodinou a získame DARČEK, ktorý predstihne všetky zabalené vianočné darčeky. Ježiš prinesie so sebou do Tvojho domu krásnu LÁSKU. Božiu LÁSKU, ktorá obnoví každučké srdce a nehou naplní každé jedno oko.

A tak slávnostná tabuľa plná delikates, maškŕt a fantastická výzdoba zažiari jedinečnými novými farbami. To je Ako sa zbavit stresu na Vianoceodmena za to, že si na oslavu narodenín pozval aj oslávenca, Ježiša. Ty a Tvoja rodina ste iní. Jednoducho viete, ako to bolí, keď sú na narodeninovej oslave obdarovaní všetci, okrem oslávenca. Otvárate svoje srdce pravej láske a náruč oslávencovi Ježišovi Kristovi.

Komu by si takúto nádhernú oslavu a darček prial? Zdieľaj s nimi toto video, aby aj oni privítali doma správneho oslávenca a spolu sme vytvorili láskavejší svet na Vianoce i každý jeden deň v roku.

Prajem Tebe a celej Tvojej rodine nádhernú oslavu Vianoc. Užívajte si Božiu lásku vo svojej rodine aj vďaka 2 návykom +1 tipu. A ak potrebujete modlitbu, stiahnite si e-book ZDARMA. Teším sa na stretnutie s Vami už najbližšiu stredu.

Videá z tohto článku:
https://www.youtube.com/watch?v=U1hFdfwzv10
Linky z videa:
Získajte q-book ZDARMA
OTESTUJTE SA!

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.