Ako sa zbaviť stresu na NOVÝ ROK

Ako sa zbaviť stresu na NOVÝ ROK a užívať si šťastie so svojou rodinou? Naučte sa rozlišovať predsavzatia, pravé túžby srdca. V dnešnom videu vás naučím 1 návyk šťastia zdravého životného štýlu, vďaka ktorému sa zbavíte stresu na NOVÝ ROK i každý jeden deň v roku. Je to jednoduché! 

Možno je pre vás zdravý životný štýl šťastie niečo nové a odvážne, no overeným faktom je, že nič nemá blahodarnejšie účinky na šťastie v rodine ako Božia láska.

Predtým než získate dnešný návyk šťastia, odstráňte príčinu prečo začíname NOVÝ ROK so stresom: Častkorát končíme rok nespokojnosťou, aby sme ho končili s VĎAČNOSŤOU! Pozrime sa ako na to.

Niekedy je skvelé, ak sa predsavzatia neuskutočnia. Mali ste také? Pozrime sa spolu, ako to rozlíšiť!Ako sa zbaviť stresu na NOVÝ ROK Napíšte si, čo sa vám nepodarilo. A pri každom predsavzatí si položte otázku: Túžim ešte po tomto predsavzatí?  Ak nie s radosťou ho vyčiarknite a prepustite ho. Predstavte si, že je ako obláčik, ktorý vám sedí na ruke a vy do neho ľahko fúknete a prepustíte ho.

Ak, sa to nedarí, započúvajme sa spolu do slov, ktoré menia uhoľ pohľadu na predsavzatia…

​​A poďme na to: Návyk šťastia ako sa zbaviť stresu na NOVÝ ROK

Investujte 15 minút ráno do zapísania svojich pocitov, myšlienok a skutkov každý jeden deň. A naučte sa rozlišovať nepravé predsavzatia od pravých túžob srdca. Ako? Sledujte dnešné video, alebo si dohodnite konzultáciu ešte dnes. 

Prajem Tebe a celej Tvojej rodine nádherný a jedinečný NOVÝ ROK. Užívajte si Božiu lásku vo svojej rodine aj vďaka dnešnému návyku šťastia. Stretneme sa v roku 2018 v stredu 10.1. 2017, aby ste mali čas na nové predsavzatia. Napíšte mi dole do komentárov, ako sa vám darilo a tiež sa teším na vaše otázky. Už dnes sa prihláste na odber nových videí, aby ste ich sledovali ako prvý.

Videá z článku:
https://youtu.be/1-_ZAgddblY

Linky z článku:
Dohodnite si konzultáciu už dnes
Prihláste sa na odber videí Akadémie šťastia

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.