Ako riešiť krízové situácie v rodine v pokoji a s láskou vďaka 3 krokom + 1 návyku šťastia

Stáva sa aj vám, že čím viac lásky dáte, tým menej dostanete? Mne sa to stalo práve včera. Nie je to nič výnimočné. Stáva sa to v každej rodine. Je len rozdiel ako dlho kríza lásky trvá. Ako riešiť krízové situácie v rodine a získať viac porozumenia a lásky v rodine…

Aká kríza lásky? Začala sa nevinne pred týždňom v utorok. Môj 88 ročný otec mal nastúpiť do polikliniky na týždenný pobyt. Od začiatku, keď nám ho lekár predpísal, som sa cítila šťastná a vďačná za takéto skvelé riešenie. Znamenalo to síce ďalšie vyšetrenie a prípravy, no tešila som sa, že mu pobyt môže pomôcť. Rovnako som sa tešila, keď z polikliniky zavolali minulý utorok, že už o týždeň môže nastúpiť. Bol to síce rekordný čas na vyšetrenie, no vedeli sme to vďaka pokoju a návykom šťastia zvládnuť!

To som však ešte netušila, čo ma čaká o deň neskôr!   

Použila som jeden z najpoužívanejších spôsobov ako riešiť krízové situácie v rodine. Začala som hľadať kde robím chybu. Po niekoľkých hodinách pátrania, sme sa s Františkom, autorom Video Academy zhodli, že ide o neznámu zmenu v You Tube. Čakám na odpoveď o čo ide. A dovtedy nezúfajme, našla som riešenie: stačí ak napíšete do google vyhľadávača Akadémia Šťastia a máte spojenie s informáciami na web stránke a tiež i dole v popise videa.

Toto všetko ovplyvnilo samozrejme moju pozornosť… A tak začiatok krízovej situácie bol tu! Ako riešiť krízové situácie v rodine s pokojom a láskou? Pomáhajú mi tieto kroky + 1 návyk šťastia:

Otvorene komunikujem o svojich pocitoch
Hľadáme spolu riešenia
Sadnem si a dovolím si návyk šťastia – 10 minút na pokoj
Máme radosť a zasmejeme sa na riešeniach

Kríza lásky ako rýchlo prišla tak i rýchlo odišla!

Ako rýchlo krízové situácie sa darí zvládať Vám? Napíšte mi dole do komentárov, zaujíma ma aký návyk šťastia pomáha Vám… Inšpirujme sa navzájom v komunite, ktorej záleží na láske v rodine.

P.S.1 : Môjmu vzťahu s otcom veľmi pomohla až Božia láska. Až ona uzdravila vnútorné zranenia. Poznáte najúčinnejší návyk šťastia?

P.S.: Hľadáte postup ako zvládnuť krízovú situáciu: Začiatok školského roka?

 

Linky v článku:
Akadémia šťastia videá zdarma
Video Academy, František Kozáček
Ako zvládnuť začiatok školského roka s pokojom a láskou
Poznáte najúčinnejší návyk šťastia?

Videa v článku:
https://youtu.be/hohj93Qt65Y

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.