Ako nepodľahnúť infostresu z kníh

Kniha a sovaZačni kľúčom vlastného poznania

Predstav si, že práve sa ti dostáva do rúk kniha, ktorá ma pre teba pripravených niekoľko desiatok strán poznania. Poznania, ktoré autor získal zo svojich životných situácií pre seba. Rozhodol sa ich zdieľať so svetom a to je skvelé…

Veď pomôže svojím poznaním ušetriť množstvo času, bolesti, ale i peňazí. 

Poznanie autora tejto knihy ti zafunguje, ak tvoje morálne hodnoty sú zhodné s hodnotami autora. Pretože, ak nie sú, môžeš dosiahnuť rovnaké výsledky ako autor, no napriek skvelým výsledkom nebudeš cítiť šťastie. Stratíš nielen šťastie, ale i seba. Stáva sa to vtedy, keď prekročíme svoje morálne hodnoty, kvôli vytúženým výsledkom.

Spoznávaj nielen informácie

Čítaj každú knihu s otvoreným srdcom. Sleduj aj to ako autor žije a  aké morálne hodnoty vyznáva. Ak je pre teba dôležité napríklad žiť podľa 10 Božích pravidiel a on niektoré nedodržiava, pýtaj sa seba, či aplikáciou jeho poznania do svojho života, jedno z 10 Božích pravidiel neporušíš.

Dnešný svet k tomu ľahko zvádza a hovorí môžeš… Nehovorí však o tom, aké vnútorné poznanie pekla zažiješ, ak uhneš od svojich morálnych hodnôt, či 10 Božích pravidiel.

Ak ti chýba čas a pokoj na poznanie seba, svojich pravých túžob srdca a túžiš to zmeniť, je tu pre teba Akadémia šťastia. Vďaka času, ktorý investuješ do poznania seba, získaš nielen seba, ale i vnútorný kompas, ktorý ťa vždy bude viesť v súlade s tvojimi morálnymi hodnotami. Pravda je taká, že k našim túžbam existuje množstvo ciest a je na nás, aké pocity chceme pri cestovaní zažívať. Ak túžiš zažívať pokoj a šťastie, je tu pre teba už čoskoro živé vysielanie – klikni..

Zdá sa to ako rozprávka 

Áno, môže sa to tak javiť, pokiaľ tvoje srdce pohlcuje infostres. Tápaš, necítiš, nevieš kto si, neveríš si, ochromuje ťa strach, či možno si úplne vyhorený. Apatia, úzkosť, strach, či bolesť žalúdka či srdca sú sprievodné znaky infostresu. Nie je to však tvoja chyba. Doba nárastu informácií sa výrazne za posledných 6 rokov zmenila. Riešením je, ak získaš  poznanie ako sa chrániť pred infostresom v dnešnej dobe.

Kniha a kľúčZačni kľúčom k vlastnému poznaniu

Vďaka informáciám o autorovi, ale i správnym otázkam vždy získaš vlastné poznanie. Podporuje pravé túžby svojho srdca, ktoré sú častokrát odlišné od toho, čo v spoločnosti letí. Rozpoznáš ich podľa toho, že pri ich realizácii cítiš pokoj a hlboké šťastie. Iste budú momenty kedy sa aj zapotíš, no stojí to za najväčšie bohatstvo, ktoré získaš. Pretože pravé túžby tvojho srdca úplne korešpondujú s tvojimi morálnymi hodnotami. Nikam nemusíš uhýbať.

Hľadáš odpovede na otázky? Rezervuj si svoje miesto vo webinári a určite Ti na Tvoje otázky odpovieme.

P.S.: Stačí, ak napíšeš otázky, či svoje skúsenosti s poznaním z kníh dole do komentárov.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.