Srdečne Vás pozývame na webinár:

AKO ZÍSKAŤ POKOJ A ŠŤASTIE VĎAKA INFOSTRESU

VYBERAJTE SI SPRÁVNE KNIHY

Odhalím, PREČO
 si nevieme vyberať správne knihy!

Eva Stanová

Strácame čas a sme závislí na výsledkoch iných ľudí, ak ich dlhodobo nedosahujeme, sme frustrovaní. Prajete zmeniť si frustráciu a nepokoj na pokoj a šťastie? Ak čítate množstvo kníh a aj napriek dosahovaným výsledkom nie ste šťastný, tento webinár je pre vás. Taktiež je pre vás, ak výsledky nedosahujete. Vo webinári odhalíme príčinu... čo bráni tomu, aby ste zaručené tipy a návody na úspech a bohatstvo aplikovali do svojho života! Infostres - začína únavou, frustráciou, nedostatkom sebadôvery.  No, nie je to vaša chyba. Príčinou môže byť dnešná rýchla doba, ktorá sa vyznačuje infostresom. Ako mu nepodľahnúť a zachovať si pokoj, šťastie a hlavne zdravie? 

P.S.: Získajte vo webinári overené návyky šťastia, ktoré vás ochránia pred infostresom z kníh!

AKO ZÍSKAŤ POKOJ A ŠŤASTIE
V INFORMAČNEJ DOBE?

VOĽTE RADOSŤ Z POZNANIA
NAMIESTO INFOSTRESU Z VÝSLEDKOV

Vo webinári sa dozviete

 • PREČO sme na knihách závislí?

  Vo webinári odhalíme príčinu závislosti na knihách a ako ju uzdraviť. Nestačí len vyberať správneho autora, potrebujete sa tiež rozhodnúť, PREČO túžite informácie z knihy vedieť. Akú otázku by ste si mali položiť pri výbere knihy sa dozviete vo webinári.
 • Ako sa závislosť prejavuje a čo je liekom

  Začiatočnými následkami infostresu je únava, preťaženosť príležitosťami, nedostatok času, zvýšená chybovosť. Neskôr choroby srdca, žalúdka, hlavy, či silný strach a hnev. Ak sa však naučíte spoznávať pravé túžby svojho srdca a dovolíte si podľa nich aj konať, pocítite pokoj a šťastie.
 • 2 princípy pokoja a šťastia v dobe infostresu

  Dá sa vôbec v dnešnej rýchlej dobe zažívať pokoj a šťastie? František Kozáček a Adriana Čierna v predchádzajúcom webinári potvrdili, že áno. Pokiaľ dodržíte 2 princípy. Aké princípy to sú a ako ich využívať a získať ochranu infostresu z kníh sa dozviete vo webinári. Prihláste sa teraz a získate ako darček webinár Ako sa zbaviť infostresu s Františkom a Adrianou.
 • 4 hodiny, vďaka ktorým získate pravé túžby svojho srdca

  Hovoríte si, aj by ste chceli poznať pravé túžby svojho srdca, no chýba Vám čas? Prezradíme vám 3 jednoduché kroky ako môžete čas a pokoj na pravé túžby svojho srdca získať. Stačí, ak obetujete 4 hodiny týždenne sledovania televízie, internetu, či čítania kníh na starostlivosť o seba. Stojí vám táto investícia za pravé túžby srdca?

Ako nájsť pokoj a šťastie v dobe infostresu

Začnite kľúčom vlastného poznania

Predstavte si, že práve sa vám dostáva do rúk kniha, ktorá má pre vás pripravených niekoľko desiatok strán poznania. Poznania, ktoré autor získal zo svojich životných situácií pre seba. Rozhodol sa ich zdieľať so svetom a to je skvelé...

Veď pomôže svojím poznaním ušetriť množstvo času, bolesti, ale i peňazí.  ÁNO, pokiaľ sú to vaše hodnoty zhodné s hodnotami autora. Pokiaľ však nie, tak aj napriek skvelým výsledkom nebudete cítiť šťastie.

Za posledných 6 rokov prešiel svet výraznou zmenou. Stali sme sa generáciou závislou na informáciách. Myslíme si, že čím VIAC ich budeme mať, tým rýchlejšie dosiahneme výsledky. Opak je pravdou. Ich nadmerné prijímanie sa negatívne prejavuje na našom duševnom zdraví. Sme unavení a frustrovaní. Preťaženie cudzími informáciami nám preťažuje mozog, vďaka čomu nevieme nachádzať nové riešenia. Hrozí nám syndróm vyhorenia.

Je na čase NIELEN prijímať množstvo nových informácií, ale tiež dávať svetu svoje riešenie. Zažívať tak radosť zo zmeny nielen vo svojom živote, ale i v živote ľudí, ktorí vďaka týmto informáciám budú žiť šťastnejšie. 

Tešíme sa na stretnutie vo webinári

AKO ZÍSKAŤ POKOJ A ŠŤASTIE V INFORMAČNEJ DOBE?

ZAČNITE KĽUČOM PRAVÉHO POZNANIA!

Eva Stanová

Eva Stanová

autorka štýl-šťastie a Akadémie šťastia

Adriana Čierna

Adriana Čierna

konzultantka Akadémie šťastia

Zadajte svoj email a zarezervujte si miesto na webinári.

Získate tak nielen 3 kroky, ako získať čas a pokoj na pravé túžby svojho srdca. Už teraz môžete získať q-book ZDARMA 3 otázky, vďaka ktorým ušetríte 1 hodinu.