Ako môžem zachrániť manželstvo, oživiť vzťah bez lásky ?

REŠTART lásky vo vzťahu je možný! Veríte? V dnešnom videu sa spolu naučíme Ako môžem zachrániť manželstvo, oživiť vzťah bez lásky.

Predtým, než sa spolu naučíme dnešný návyk šťastia, odpovieme si na otázku, ktorá pomôže tým, ktorí hľadajú správneho partnera a dá dôležité poznanie, ak ste vo vzťahu: Dá sa tomu predchádzať? Dá!

Ako?
Zbavte sa falošnej predstavy z filmov a romantických románov
, že existuje Pán a Pani dokonalí. Každý máme svoje krásne vlastnosti, ale i svoje slabosti.
Spoznajte ich ešte pred svadbou! Vyvarujte sa 5 príčin prečo je vzťah bez lásky, aby ste svojho budúceho partnera videli reálnym pohľadom. Nepoznáte? Nájdete ich vo videu z minulého týždňa. Link som vám dala dole do popisu pod video.
Pozerajte sa na partnera/-ku očami lásky! Udržujte svoje srdce naplnené láskou: porozumením &a láskavou komunikáciou. Ak ste pokrstený/á môžete využiť aj Božiu pomoc. Dva najúčinnejšie návyky šťastia, ktoré uzdravujú zranené srdce pravou láskou: svätú spoveď a modlitbu svätého Ruženca.   

Hovoríte si: „Skvelé, škoda, že som to nevedel/a, keď som hľadal/a partnera/-ku?“ Nič si nevyčítajte, to je cesta do pekla. Poďme sa spolu teraz pozrieť: Ako môžem zachrániť manželstvo, oživiť vzťah bez lásky.

Veríte, že môžete REŠTARTOVAŤ lásku vo vašom vzťahu? Viery naozaj netreba veľa! Stačí, ak bude veľká ako toto horčičné zrnko v priezračnom srdci, ktoré nosím na kľúčoch.

A, že zatiaľ neveríte v REŠTART lásky? Ak, naozaj chcete oživiť lásku vo vašom vzťahu mám pre vás osobnú pomoc. Dohodnite si individuálnu konzultáciu: Pomôžem vám pri reštartovaní lásky vo vzťahu. Máte viery len toľko ako toto horčičné zrniečko v priezračnom srdiečku? Skvelé, dohodnite si konzultáciu už dnes.

Ak ste tu prvýkrát budem veľmi rada, ak sa k nám pridáte: prihláste sa na odber Akadémie šťastia.  Máte svoj overený návyk ako môžem zachrániť svoje manželstvo? Napíšte mi. Spolu tak, aj vďaka láske vo Vašej rodine vytvoríme láskavejší svet. Teším sa na Vás už o týždeň. Ahojte!

Videá z článku:

Linky z článku:
Horčičné zrnko v priezračnom srdci
Dohodnite si konzultáciu už dnes
Prihláste sa na odber videí Akadémie šťastia

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.