Ako krásnu lásku oživiť a získať opäť šťastie vo vzťahu? Prijmite Božiu POMOC!

Prijmite Božiu pomoc vďaka modlitbe, najúčinnejšiemu návyku šťastia!  Dovolíte Božej milosti dotknúť sa vášho srdca.  Ako krásnu lásku oživiť a získať opäť šťastie vo vzťahu?


Oživte krásnu lásku, aby ste opäť milovali a užívali si šťastie vo vzťahu. Ako krásnu lásku oživiť a získať opäť šťastie vo vzťahu? Pozrieme v dnešnom videu,  ktorá modlitba je storočiami overený najúčinnejší návyk šťastia.

Modlitba už zachránila nejeden vzťah, či naplnila nejedno srdce Božou láskou. Tak ako to prisľúbila Panna Mária v roku 1206 sv. Dominikovi, keď sa 3 dni a noci modlil k Panne Márii.  Prosil ju o pomoc, aby uchránila ľudí pred nesprávnymi túžbami, informáciami, bludárstvom. Keď sa tak modlil, zjavila sa mu Panna Mária ako kráľovná a hovorila mu:

Tajomstvá vtelenia, nanebovstúpenia a oslávenia môjho Božieho syna Ježiša Krista, s modlitbou Pána a s anjelským pozdravením, častejšie opakované, sú ten ľúbezný ruženec (ružový veniec), ktorým chcem byť uctievaná. Rozšír túto pobožnosť a ona bude mocným prostriedkom v premáhaní bludárstva.“
Ako krásnu lásku oživiť a získať opäť šťastie vo vzťahu
Vďaka jeho kázaniu a rozširovaniu ruženca bolo oživených Božou láskou vyše 100 000 sŕdc ľudí, ktorí sa obrátili Bohu.

Môžem to potvrdiť!

Modlitba otvorila moje srdce pre prijatie Božej lásky. A púť do Medžugoria mi ukázala dôležitosť modlitby svätého ruženca. Aj vďaka posolstvu, ktoré som dostala:
„Pán sa postará, aby sa s mojou rodinou stalo to najlepšie.“ modliť sa za rodiny, aby postavili Ježiša na prvé miesto. Sv. Gianna Bereta Molová

Napriek tomu, že som modlitbu nepoznala, začala som sa ju pomaličky učiť modliť.  Každou jednou modlitbou som získavala vďaka Panne Márii viac sily, pokoja a lásky nasledovať Ježiša. Meniť zaužívané návyky, ktoré ma odvádzali od jeho cesty na nové návyky šťastia.

Ako krásnu lásku oživiť a získať opäť šťastie vo vzťahu?

Vďaka každodennej modlitbe sa udialo sa množstvo zázrakov, uzdravujú sa staré zranenia, vďaka ktorým sa viem s láskou a šťastím starať o svojho otca. Učím sa s pokorou prijať udalosti každého jedného dňa. V každej jednej, či už šťastnej alebo ťažkej vidieť DAR od Boha.

Chceš, aj Ty túto lásku zažívať ? Pridaj sa ku komunite ľudí, ktorým záleží na šťastí vo svojej rodine a chcú tvoriť láskavejší svet. Pozri si nasledujúce  video 3 tipy ako sa začať modliť ruženec.

A, ak si rozhodnutý PRIJAŤ Božiu pomoc a použiť mocný prostriedok šťastia pre Tvoju rodinu. Nauč sa spolu so mnou návyk šťastia modliť sa sv. ruženec. Klikni a pozri si video návod a získaj E-Book ZDARMA!

Máte otázky, určite mi napíšte. Pretože na láske záleží, čo myslíte? A ak sa vám toto video páčilo, stačte palec hore pod týmto videom. A zdieľaním videa, potešíte i svojich priateľov.

Nechajte rásť krásnu lásku vo svojom srdci, vďaka tipom, návykom šťastia.  Pridajte sa k nám, prihláste sa na odber videí Akadémie šťastia.

Ďakujem, že nás sledujete a spolu vytvárame láskavejší svet. Svet, v ktorom má láska a šťastie v rodine hodnotu.

Teším sa na Vás už v stredu!

Vaša,

Eva 🙂

Videá z tohto článku:
https://www.youtube.com/watch?v=Rsn_K-pHwTk

Linky z videa:
Ako začať s modlidbou – video a Ebook ZDARMA
Ako byť šťastný vo vzťahu, ak nefungujú žiadne rady: 3 tipy ako sa začať
Prihláste sa na odber videí Akadémie šťastia

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.