Hľadáte ako byť šťastný vo vzťahu ? Zvoľte meditáciu šťastia!

Hľadáte ako byť šťastný vo vzťahu ? Zvoľte meditáciu šťastia! Meditácia šťastia je overený návyk šťastia. Pravidelná spoločná meditácia nad Božím slovom s partnerom, či už on-line v mobile alebo nad knihou. Prečo nad Božím slovom meditovať? Načerpáme nielen tisícročiami overenú múdrosť, tiež aj slová lásky dávajú spoznávať pravé túžby svojho srdca.


V dnešnej meditácii šťastia sa pozrieme, na tisícročiami overených 9 spôsobov šťastia, ktoré učil Ježiš Kristus. Zvoľte meditáciu šťastia! Započúvajte sa do dnešnej video meditácie. Spoznáte ako byť šťastný vo vzťahu za každého počasia, v každej životnej situácii.

„Keď Ježiš videl veľké zástupy, vystúpil na vrch. A keď sa posadil, pristúpili k nemu jeho učeníci. Otvoril ústa a učil ich: „Blahoslavení chudobní v duchu, lebo ich je nebeské kráľovstvo. Blahoslavení plačúci, lebo oni budú potešení. Blahoslavení tichí, lebo oni budú dedičmi zeme. Blahoslavení lační a smädní po spravodlivosti, lebo oni budú nasýtení. Blahoslavení milosrdní, lebo oni dosiahnu milosrdenstvo. Blahoslavení čistého srdca, lebo oni uvidia Boha. Blahoslavení tí, čo šíria pokoj, lebo ich budú volať Božími synmi. Blahoslavení prenasledovaní pre spravodlivosť, lebo ich je nebeské kráľovstvo. Blahoslavení ste, keď vás budú pre mňa potupovať a prenasledovať a všetko zlé na vás nepravdivo hovoriť; radujte sa a jasajte, lebo máte hojnú odmenu v nebi.“

Zamyslime sa… Ktorý spôsob šťastia sa dotkol vášho srdca ? A zdieľajte odpoveď s partnerom na otázku na konci videa.

A, ak už odpoveď poznáte, napíšte ju dole do komentárov a dajte LIKE, potešíte nás a dáte zmysel našej práci.  A ak sa vám toto video páčilo, poteší ma ak stlačíte palec hore pod týmto videom.

A pridajte sa ku komunite ľudí, ktorý sa rozhodli pre lásku vo vzťahu, aby sme vďaka láske v rodinách vytvorili láskavejší svet. Prihlásite na odber videí z Akadémie šťastia a každý týždeň získate tipy, návyky šťastia a stratégie ako si žiť krásnu lásku vo svojej rodine.

Ďakujem, že nás sledujete a prajem Vám šťastný každý jeden deň!

Videá z tohto článku:
https://www.youtube.com/watch?v=i_TdC19AhXU

Linky z videa:
Nakuknite do Akadémie šťastia

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.