Ako byť šťastný vo vzťahu? Zbavte sa stresu vďaka 2 stratégiami štýlu šťastie

Ako byť šťastný vo vzťahu? Dnes máme pre vás 2 stratégie ako byť šťastný vo vzťahu vďaka zdravému životnému štýlu šťastie. Zbavte sa stresu, aby ste si užívali lásku vo svojej rodine. A ak svojho partnera ešte len hľadáte sledujte nás až dokonca. Získajte 2 stratégie ako byť šťastný vo vzťahu, aby ste sa na pravého partnera pripravili.


Čo je podľa vás najväčšou príčinou, že nie sme vo vzťahu šťastní? Málo peňazí, nesprávne bývanie, nedostatočná komunikácia, rozdielne záujmy, nedostatok času na partnera… S ktorou príčinou najviac súhlasíte? Napíšte dole do komentárov…

Ak ste zatiaľ príčinu nenašli, možno súhlasíte, že príčinou je strata LÁSKY. Vďaka tejto strate sa až 60% manželských párov rozvádza.

Keď milujeme, nie je čo riešiť!
Hovorí reklama na kofolu a nie je ďaleko od pravdy. Pamätáte si ešte na prvé rande so svojím partnerom, či Ako byť šťastný vo vzťahuspoločné chvíle počas chodenia alebo po svadbe? Prirodzene ste vedeli ako byť šťastný vo vzťahu – jeden druhému  ste sa DAROVALI. Na všetkom ste sa zhodli, spolu ste zvládli situácie, na ktoré ste predtým nemali silu, tešili ste sa na každý jeden deň, na nádherné spoločné chvíle. Získali ste krídla vďaka LÁSKE!

Až raz o rok, dva, desať rokov prišiel zlom. Možno jeden a možno viac. Z noci na deň ste začali spoznávať svoje rozdielnosti, partnerove chyby i slabšie stránky. Prišla prvá skúška LÁSKY… Chcete vedieť akú otázku si položiť?

Túžiť a rozhodnúť sa pre lásku je ťažké, ak nemilujete. Vo svojom srdci nemáme žiadnu LÁSKU, srdce skamenelo vďaka STRESU! Pozrime sa teraz spolu na 5 príčin stresu a ako ich odstrániť. KLIKNITE. Máte svoje osvedčené návody, postupy ako sa vám darí nad stresom zvíťaziť a užívať si lásku v rodine? Napíšte do komentárov a inšpirujme ako spolu vytvoríme láskavejší svet.

Dlhoročné štúdium a testovanie na sebe mi ukázalo 2 cesty, stratégie ako príčiny stresu odstrániť a užívať si lásku v rodine:
Prvá priama stratégia: vymeníme staré návyky za nové
Druhá stratégia: sústredíme sa na lásku vo svojom srdci bez ohľadu na to, čo cítim, či necítim.
Ako na to?  Obidve cesty vedú k cieľu. Mne osobne funguje druhá cesta. Pokiaľ moje srdce nemiluje, neviem sa len rozumovo starých návykov vzdať. Ktorá cesta je Tvoja?

Priamu: naučíte sa spolu s nami návyky šťastia. V tom prípade sa prihláste na odber videí z YouTube kanála Akadémie šťastia a nové videá získate pohodlne do emailu. Alebo si vyberiete stratégiu lásky. Prihláste sa do Akadémie šťastia a získať BÓNUS.

Videá z tohto článku:
https://www.youtube.com/watch?v=k2vFRsdsagg

Linky z videa:
Prihláste sa do Akadémie šťastia
Získajte návyky šťastia ZDARMA

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.