2 dôvody, ktoré bránia rásť krásnej láske vo vzťahu!

Ešte stále hľadáte ako byť šťastný/á vo vzťahu? Vyskúšali ste mnohé overené návody a postupy ako byť šťastný/á, no stále nie je tomu tak… Poďme sa spolu pozrieť na 2 dôvody, ktoré bránia rásť krásnej láske vo vzťahu! Ako byť šťastný/á?


Dnes začnime tým, že sa pozrieme na jeden zo silných obrazov, ktorým nám televízia vykresľuje dnešný svet. Špeciálne v romantických filmoch, či seriáloch vidíme ideálny život. Prežívame šťastie hlavných hrdinov, vďaka vonkajším okolnostiam: bohatstvu, práci snov, luxusného bývania, či exotických dovoleniek, či pánovi Božskému. Zamilujeme sa do tohto obrazu a túžime ho dosiahnuť.

POZOR, toto je pre TVOJ šťastný život nebezpečný obraz!

PREČO? Sú 2 dôvody, ktoré bránia rásť krásnej láske vo vzťahu!
Prvý, že vďaka „šťastným príbehom“ z televízie túžime po nesprávnych veciach. Jednoducho preberáme túžby médií. Nehľadáme pravé túžby svojho srdca, ktoré nám do neho zasial Boh. Namiesto nasledovania Boha, nasledujeme ciele médií. No nie je nám to NIČ platné. Síce ich dosiahneme, no nie sme šťastní! Ako pravé túžby srdca nájsť? Sledujte dnešné video.

Druhý dôvod: nevieme ťažké situácie svojho života, prijať ako Boží DAR. Neveríme, že prispievajú k nášmu dozrievaniu a vďaka nim rastie Božia láska v našom srdci. Namiesto prijatia, bojujeme. Pasujeme sa do roly Boha, ktorý môže vo svojom živote všetko zmeniť; transformovať vďaka transformačným, či iným novodobým metódam.

A tam, kde je BOJ, predsa nemôže byť LÁSKA!

TOTO sú 2 dôvody, ktoré bránia rásť krásnej láske vo vzťahu! Ako byť šťastný/á?

Najúčinnejší návyk šťastia na Vás čaká v dnešnom videu. Získate tak nielen jedinečný nástroj pokoja, ale tiež i návyk, ktorý uzdravuje každé srdce od  zranení. A tak opäť získali schopnosť pokory, vďaka ktorej sa otvárame daru Božej lásky a vstúpeniu do nového sveta, „kráľovstva“, ktoré ohlásil Ježiš.

Chceš, aj Ty túto lásku zažívať ? Pridaj sa ku komunite ľudí, ktorým záleží na šťastí vo svojej rodine a chcú tvoriť láskavejší svet. Pozrite si dnešné video a získate tiež 3 tipy ako sa začať používať najúčinnejší návyk šťastia.

Máte otázky, určite mi napíšte. Pretože na láske záleží, čo myslíte? A ak sa vám toto video páčilo, stačte palec hore pod týmto videom. A zdieľaním videa, potešíte i svojich priateľom.

Ďakujem, že nás sledujete a spolu vytvárame láskavejší svet. Svet, v ktorom má láska a šťastie v rodine hodnotu.

Videá z tohto článku:
https://www.youtube.com/watch?v=s79K-Wgd-UE

Linky z videa:
Nakuknite do Akadémie šťastia
Meditácia nad Božím slovom, 9 spôsobov ako byť šťastný
Ako byť šťastný vo vzťahu, ak nefungujú žiadne rady: 3 tipy ako sa začať

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.