1+4 dôvody, ktoré bránia šťastiu, ak si pokrstený/á

Si pokrstený/á a chýba Ti šťastie vo vzťahu? Dnes sa spolu pozrieme na 1+4 dôvody, ktoré bránia šťastiu, ak si pokrstená/ý. A nielen to! Získate tisícročiami overený návyk zdravého životného štýlu šťastie ako si užívať lásku v rodine.

A ak svojho partnera ešte len hľadáte sledujte 1+4 dôvody, ktoré bránia šťastiu tiež, aby ste vedeli dôverovať Bohu, že má pre vás správneho partnera.

Dnes začnime jednoduchou otázkou: Čo je pre Vás šťastie?

Kľudne zastavte na chvíľu toto video a porozmýšľajte a napíšte si odpoveď. Ak potrebujete na vlastnú odpoveď viac času, zoznámte sa s Akadémiou šťastia. V tejto on-line škole máme 3 mesiace na hľadanie odpovedí. Sledujte video.

1+4 dôvody, ktoré bránia šťastiu

Možno tiež hľadáte 1+4 dôvody, ktoré bránia šťastiu ako som kedysi hľadala ja v rôznych novodobých metódach. Navštevujete poradcov alebo terapeutov. Teší vás, že sa o vás zaujímajú a cítite viac lásky, aj vďaka tejto pozornosti. NO POZOR! Ak ste pokrstený/á toto nie je zdroj, kde máte hľadať LÁSKU! Prečo LÁSKU? Božia láska je nevyčerpateľným zdrojom ŠŤASTIA.

Ako ju nájsť?

Riešenie mnohí pokrstení nájdeme na začiatku svojho života. Keď sme krátko po narodení získali Božiu milosť, vďaka prijatiu KRSTu. Boh nielen, že nás krstom očistil od dedičného hriechu Evy a Adama, ale stále sa o Teba a aj o mňa stará: dal ti rodičov, dal ti anjela strážcu, aby ťa chránil, dáva ti teplo a svetlo, vzduch a život. Pripravil ti nebo. Avšak okrem toho, že nám dal tento skvelý DAR, očakáva aj, že budeme žiť podľa tisícročiami overeného návodu na šťastný život, 10 Božích prikázaní.

Sme však toho schopní? Napíšte mi dole do komentárov, čo si myslíte?

Pozrime sa na v dnešnom videu 1+4 dôvody, ktoré bránia šťastiu prečo sa stávame bárkou na rozbúrenom mori.

Máte otázky?  Napíšte mi. Napíšte mi tiež, ak vás niečo poteší, ale tiež i trápi, či chcete vedieť ako sa začať modliť. A ak sa vám toto video páčilo, poteší ma ak stlačíte palec hore pod týmto videom.

Pridajte sa k nám, ku komunite ľudí, ktorý sa rozhodli pre lásku vo vzťahu, aby sme vďaka láske v rodinách vytvorili láskavejší svet. Stačí, ak sa prihlásite na odber videí z Akadémie šťastia a každý týždeň získate tipy, návyky šťastia a stratégie ako si žiť krásnu lásku vo svojej rodine.

A, ak vám v tom bráni, sledovanie televízie a internetu viac ako 7 hodín týždenne, máme pre Vás ZDARMA e-book Ako sa zbaviť infostresu a získať čas.  Ďakujem, že ma sledujete a spolu môžeme vytvárať láskavejší svet. Svet, v ktorom má láska a šťastie v rodine hodnotu. Teším sa na Vás už o týždeň 🙂

Videá z tohto článku:
https://www.youtube.com/watch?v=EfOxlpZjZ0M

Linky z videa:
E-Book ZDARMA pre Vás
Ako sa modliť ruženec – 3 tipy ako začať
Nakuknite do Akadémie šťastia

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.